Сьогодні  о 18:00 завершується подання електронних заяв на вступ до магістратури. Про це йшлося на засіданні приймальної комісії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Голова приймальної комісії, ректор Олександр Черевко підбив попередні підсумки роботи та проаналізував, які спеціальності користуються попитом серед абітурієнтів.

Про кількість поданих заяв на бакалаврат та у магістратуру проінформував Денис Дерев’янко, заступник відповідального секретаря приймальної комісії.

А відповідальний секретар Людмила Смалиус розповіла про алгоритм дій для виконання вимог до зарахування.

Нагадаємо, 21 серпня о 18:00 завершується прийняття заяв у магістратуру на бюджет та контракт на основі диплома бакалавра, спеціаліста, магістра.

Відтак заклади зможуть проводити додаткові набори лише на контракт (див.: Додатковий набір вступників 2023).

Після закінчення приймання заяв відбудеться розподіл бюджетних місць за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлень.

Список вступників, рекомендованих до зарахування на бюджет, буде оприлюднено до 26 серпня включно.

Цього року вступники на всі спеціальності магістратури зможуть отримати тільки одну рекомендацію на бюджет. У такому разі в електронному кабінеті навпроти однієї з заяв статус зміниться на «Рекомендовано до зарахування (навчання за державним (регіональним) замовленням».

Якщо вступник матиме бажання навчатися за наданою рекомендацією, то йому потрібно буде до 18:00 29 серпня:

1) Підтвердити вибір місця навчання;
2) Виконати вимоги до зарахування (відповідно до Правил прийому ЗВО);
3) Укласти договір про навчання.

Підставою для зарахування є виконання таких дій вступником:

Варіант 1. Прийти у відбіркову комісію за обраною спеціальністю:

  • підписати роздруковану з ЄДЕБО заяву на вступ, відсканувати та завантажити її до ЄДЕБО;
  • укласти договір про навчання і договір про надання платної освітньої послуги (у випадку навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб) – за участю батьків або законних представників;
  • подати копію військово-облікового документа (для вступників чоловічої статі).

Варіант 2. Підтвердити дистанційно:

  • підтвердити вибір місця навчання в особистому електронному кабінеті вступника за обраною заявою шляхом накладання кваліфікованого електронного підписуабо завантаження сканкопії власноруч підписаної заяви. (дивитись відео інструкцію)

Для оформлення кваліфікованого електронного підпису можна скористатия інструкцією:

Дія.Підпис  (відео інструкція)

Приват 24 (відео інструкція)

  • звернутися у відбіркову комісію обраної спеціальності, щодо укладання договору про навчання і договору про надання платної освітньої послуги (у випадку навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб) —за участю батьків або законних представників;
  • надіслати у відбіркову комісію копію військово-облікового документа (для вступників чоловічої статі).

Вступники в своєму електронному кабінеті можуть підтверджувати вибір місця навчання, якщо рекомендовані на бюджет:

— для здобуття ступеня магістра на основі ОС бакалавра – до 18:00 29 серпня.

Звертаємо увагу, що усім вступникам в електронному кабінеті вступника при підтвердженні вибору місця навчання необхідно вказати ознаку: «Попереджений(а) про обов’язковість подання військовозобов’язаними громадянами України військово-облікового документа (для військовозобов’язаних — військового квитка або тимчасового посвідчення військовозобов’язаного, для призовників — посвідчення про приписку до призовних дільниць) під час виконання вимог до зарахування у порядку та в строки, встановлені Правилами прийому закладу освіти.

У разі неподання військово-облікового документа надаю згоду на передання до Міністерства оборони України наступних персональних даних: прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію (за наявності) та номер паспорта громадянина України (для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті громадянина України)».

Приймальна комісія