Психологічний факультет Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького запрошує на День відкритих дверей 18 березня о 13:00.

Відвідати психологічний факультет можна за адресою: Черкаси, вул. О. Дашкевича, 24, навчальний корпус № 4, ауд. № 205 (актова зала).

РОЗПОРЯДОК ДНЯ

13:00 — знайомство з факультетом й особливостями вступу-2021 (ауд. № 205).

13:30-15:00 — майстер-класи від викладачів факультету:

1. «Пізнання психіки з використанням малюнків та іграшок» — Яценко Тамара Семенівна, академік НАПН України, доктор психологічних наук, професор (ауд. № 116).
  2. «Психологічний аналіз казкових персонажів» — Горобець Тетяна Вікторівна, кандидат психологічних наук, доцент (ауд. № 205).
  3. «Психопрофілактика токсичних стосунків» — Шавровська Наталія Володимирівна, кандидат психологічних наук, доцент (ауд. № 248).
  4. «Проєктування майбутнього» — Богдан Тетяна Вікторівна, кандидат психологічних наук, доцент (ауд. № 201).
  5. «Особливості роботи із психологічною травмою засобами неавторського малюнка» — Калашник Ілона Вікторівна, кандидат психологічних наук, доцент (ауд. № 202).

Чекаємо на вас!

Психологічний факультет