Кожен українець знає слова «Заповіту» Тараса Шевченка. Нині ж вони звучать особливо пророче.

До Шевченківських днів у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького слова «Як умру, то поховайте мене на могилі, серед степу широкого, на Вкраїні милій» залунали не лише українською, а й англійською, французькою, німецькою, польською мовами. Продекламували їх студентки та працівниці ННІ іноземних мов Амелія Хренова, Валерія Хакало, Катерина Смуглій, Леся Нечипоренко.

Українську версію озвучила студентка ННІ української філології та соціальних комунікацій Анастасія Шостя.

Відео підготував відділ інформації та зв’язків із громадськістю, автор ідеї — проректорка з освітньо-виховної та іміджевої діяльності Галина Гаврилюк.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького