Студенти спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького до 209-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка підготували національно-патріотичний проєкт «Сім вічних цитат Шевченка на щодень для українців, в Україні і в не Україні сущих».

Слова Тараса Шевченка були завжди пророчими, їх цитували під час ювілеїв Кобзаря, але їхня глибинна пророча сутність не завжди проймала серця тих, хто мав би стояти на сторожі рідного слова і державності, хто мав берегти національні традиції, цінувати уроки української історії, розбудовувати культуру.

Проходять роки, віки, а слово Шевченка набуває все більшої цінності, ваги і дієвості. Саме розуміння цього й мотивувало студентів на створення проєкту «Сім вічних цитат Шевченка на щодень для українців, в Україні і в не Україні сущих».

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва