Навчальний табірний збір проходить на кафедрі військової підготовки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у липні 2021 року.

Активна фаза цих зборів охоплює ознайомлення з особливостями та несення служби у військовій частині А1744, проведення стрільб на полігоні Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота (смт. Оршанець), робота на бронетехніці у військовій частині 3061 Національної гвардії України, на навчальній базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України та в інших установах та організаціях міста.

Під час табірного збору курсанти кафедри опановують програми відповідно до військово-облікових спеціальностей «Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин та підрозділів» і «Психологія».

Табірний збір закінчиться екзаменами та прийняттям Присяги на вірність народу України.

Кафедра військової підготовки