Дорога університетська громадо, шановні земляки!
Щиро вітаю з річницею нашої Незалежності!

Ці 29 років були непростими – ми пережили дві революції, занепад і піднесення.

У тяжкий період український народ продемонстрував героїзм і волю до перемоги. Тому День Незалежності зустрічаємо з усвідомленням, що цей шлях пройдено недаремно.
Треба рухатися далі і єднатися. Адже історія наших перемог - це історія єдності. І нас усіх об'єднує любов до України, прагнення до її розвитку.
Ми повинні учитися жити в сучасних умовах, реагувати на нові виклики. Потенціал є – це наша земля, наша історія, духовність. Та головне - це люди. І разом ми можемо зробити завжди більше!

Тож міцного нам здоров’я, упевненості в завтрашньому дні, віри в те, що наші діти житимуть краще, ніж ми! І що одвічна мрія про заможну, вільну й незалежну Україну здійсниться! Зі святом нас усіх!

Олександр Черевко, ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького