bgb

Ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького привітав із Днем Конституції України.

Дорогі друзі! День Конституції є для кожного українця важливою датою. Особливо у часи війни, коли на наші права зазіхає сильний і підступний ворог, що застряг на нижчому щаблі розвитку суспільних відносин.

Ми всі вже усвідомили, що Конституція України – не просто слова, це втілення наших одвічних цінностей і прагнень.

Українці — цивілізований європейський народ. Саме таку молодь ми щодня бачимо у стінах Черкаського національного. І понад усе бажаємо, щоб наші студенти реалізували себе в мирній, незалежній європейській державі.

Вірю в те, що правда переможе – так завжди було в історії людства. Вірю, що ми зможемо реалізувати права, надані нам нашим Основним Законом!

Бажаю всім нам перемоги, національної єдності, верховенства права! Добробуту і процвітання на нашій землі! Слава Україні!

Щиро —

Ректор Олександр Черевко