Нещодавно випускниця ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Оксана Абляйтнер (Кучма), передала рідному інституту свій посібник «Introduction to Molecular Biology. Working with DNA and RNA», виданий престижним видавництвом «Springer».

Пані Оксана здобувала  спеціальність «Біологія та хімія» на природничому факультеті, випустилася з Черкаського державного університету в 1999 році. Тривалий час вона мешкає в Австрії та працює в молекулярно-біологічній лабораторії (AGES) міста Грац. Результатом цієї роботи стало узагальнення щодо методики роботи з ДНК та РНК в лабораторних умовах. Посібник стане у пригоді при вивченні молекулярної біології студентами ННІ природничих та аграрних наук.

Радіємо успіхам наших випускників та щиро дякуємо пані Оксані!

ННІ природничих та аграрних наук