Випускниця кафедри туризму і готельно-ресторанної справи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 2018 року — Ольга Ільченко (Орінко) зустрілася зі студентами 2 курсу освітньої програми «Готельно-ресторанна справа».

Вона розповіла про особливості роботи системи бронювання в найбільшій вітчизняній готельній мережі — Reikartz Hotel Group. У межах вивчення дисципліни «Організація готельного господарства» доцентка Вікторія Красномовець вже неодноразово залучає фахівців-практиків, які знайомлять студентів з роботою індустрії гостинності.

Під час лекції пані Ольга, яка обіймає посаду заступника начальника відділу бронювання готельної мережі Reikartz Hotel Group, висвітлила практичні аспекти здійснення процесу бронювання послуг готелю, схарактеризувала готельну мережу Reikartz, продемонструвала автоматизовану систему бронювання, яку використовує мережа. Студенти з цікавістю слухали та ставили багато питань. Пані Ольга пригадала й поділилася спогадами про роботу 24/7 в перші дні війни (тоді надзвичайно велика кількість людей виїздили й масово бронювали номери в готелях мережі) та надала багато цікавої й актуальної інформації щодо стану вітчизняного готельного господарства у військовий період.

Наприкінці розмови пані Ольга повідомила про наявну вакансію саме у її відділі та запросила студентів до старту своєї професійної кар’єри у дружній команді готельної мережі Reikartz Hotel Group.

Кафедра туризму і готельно-ресторанної справи