Для викладачів осінь зазвичай насичена різноманітними методичними та науковими заходами.

Так, доцент кафедри моделювання економіки і бізнесу ННІ економіки і права ЧНУ ім. Б. Хмельницького Ганна Данильчук взяла участь в таких онлайн-заходах: III Міжнародна науково-практична конференція «Стратегические направления социально-экономического и финансового развития национальной экономики» (Стратегічні напрямки соціально-економічного і фінансового розвитку національної економіки (1 жовтня 2020 року, м. Мінськ, Республіка Білорусь), вебінар «Підготовка інвестиційного проекту, робота з інвестором та партнером, просування на ринок інноваційних проектів та технологій» (6-7 жовтня 2020 року), VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії, моделі та технології управління економічними системами» (9 жовтня 2020 року, м. Хмельницький).

Кафедра моделювання економіки і бізнесу