bgb

Учасницею тренінгу для тренерів DLL, які працюють за міжнародною програмою від Гете-Інститут (Мюнхен, Німеччина), стала завідувачка кафедри німецької філології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Леся Овсієнко.

Науковиця працює зі студентами за програмою DLL. Захід відбувся 12 вересня 2024 року.

Оновлений формат підручника, робота на платформі Moodle вимагає від сучасного тренера нових знань та креативних підходів до викладання.

Нагадаємо, що на кафедрі німецької філології реалізовується міжнародна програма DLL (DEUTSCH LEHREN LERNEN / ВЧИМОСЯ НАВЧАТИ НІМЕЦЬКОЇ) на основі укладеної угоди між ЗВО та Goethe-Institut в Україні.

Кафедра німецької філології дякує Гете-Інституту за проведені заходи та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Кафедра німецької філології