З 21 по 25 січня у межах проекту «Нова українська школа» в Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» проводилася експертиза електронних версій проектів підручників для закладів загальної середньої освіти. Викладачі кафедри психології Людмила Смалиус і Наталія Шавровська взяли участь у роботі заходу як експерти.

Захід був проведений у форматі науково-практичного семінару міжнародного рівня. Провідними науковцями та зарубіжними експертами з освітніх стандартів були представлені до обговорення проблеми: «Стандарти європейської освіти» (Ярко Лампіселка, Фінляндія), «Якість освіти і новий український підручник» (Вадим Карандій, заступник Міністра освіти і науки), «Структурні особливості підручника для закладів загальної середньої освіти» (Марина Женченко, КНУ імені Тараса Шевченка) та інші.

Продуктивною та змістовною була робота над експертуванням підручників відповідно до науково-методичних, психолого-педагогічних, антидискримінаційних та дизайнерських вимог.

Психологічний факультет