Нещодавно у Черкасах відкрили пам’ятник першому предстоятелю української автокефальної церкви митрополиту Василю Липківському. Його автором став випускник кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницього Єгор Тєрехов.

Єгор Миколайович — учень заслуженого художника України, доцента ЧНУ Івана Фізера.

Крім цього, скульптор є очільником скульптурної групи «Гротул». На Черкащині він став відомим завдяки створенню меморіальної стели людині-академії Михайлу Максимовичу на фасаді університетської наукової бібліотеки.

Григорій Голиш, директор наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича