Студенти та викладачі кафедри німецької філології ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у міжнародній конференції «Barcamp», яка проводилася у межах співпраці університетів DLL під курівництвом Гете-Інституту у співпраці з Єнським університетом.

Конференцію «Barcamp» було організовано для зацікавлених сторін у всьому світі, щоб уможливити обмін ідеями та думками в мережі в межах великої мережі співпраці DLL університетів Гете-Інституту. Разом із колегами з Німеччини, Греції, Боснії та Герцеговини, Індії та Камеруну викладачі та студенти з партнерства університетів DLL з України допомогли сформувати «Barcamp» своїми лекціями, модерацією та досвідом. Кафедра німецької філології дякує організаторам, усім експертам за проведений захід та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Кафедра німецької філології