Викладачі кафедри військової підготовки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького беруть участь у підготовці військовозобов’язаних районних підрозділів територіальної оборони Черкащини.

Днями на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота офіцери під керівництвом військового комісара Черкаської області Євгена Курбета провели «єдиний стрілецький день» з військовозобов’язаними районних підрозділів територіальної оборони Черкащини.

У проведенні занять взяли участь викладачі кафедри військової підготовки ЧНУ — Валерій Монастирський, Григорій Очеретянко та начальник відділення обліку, зберігання озброєння та військової техніки Євгеній Івко.

Разом з офіцерським складом нормативи зі стрілецької підготовки склали студенти першого курсу кафедри військової підготовки. Вони брали участь у проведенні занять з вогневої підготовки, а також отримали вишкіл з практичної стрільби з бойової зброї — автомата Калашникова та пістолета Макарова.

Джерело: кафедра військової підготовки