Математики в усьому світі 14 березня відзначають День числа Пі. Про значення цієї величини в науці розповідає завідувач кафедри алгебри та математичного аналізу, кандидат фізико-математичних наук, доцент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Володимир Атамась у програмі телеканалу "Рось".

Довідково:

14 березня відзначається дуже незвичне свято – День числа Пі. Число Пі – це математична константа, що визначається відношенням довжини кола до його діаметра. Вибір саме 14 березня (чотирнадцятого дня третього місяця) пов’язується зі способом запису дат, який поширений в США – 3.14. Ідея відзначати таке особливе свято була запропонована американським математиком Ларрі Шоу в 1987 році. Вона знайшла багатьох послідовників і зараз День числа Пі активно відзначають викладачі та студенти математичних факультетів у різних країнах світу.

Прес-службаЧеркаського національного університету імені Богдана Хмельницького