Фабрика музичного мистецтва «Voices» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького привітала з Днем Збройних Сил України наших захисників та захисниць, долучившись до загальнообласних урочистостей із цієї нагоди.
Почесні нагороди українським військовослужбовцям вручив начальник ОВА Ігор Табурець.

Про це йдеться на сайті Черкаської ОВА.

— Україна показала всім, що таке — любити Батьківщину, — сказав керманич області. — Не злякатися, стати на її захист, боротися і давати гідну відсіч. Виборювати кожен сантиметр української землі. Ми показали всім, як це — бути нацією.
З нагоди Дня Збройних Сил України очільник області вручив українським воїнам почесні нагрудні знаки від Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест», «Срібний хрест» та «Хрест Військова честь», «За бездоганну службу» ІІІ ступеня, «За врятоване життя», «Холодний Яр» та подяки. Рідним полеглих захисників Ігор Табурець передав орден «За мужність» ІІІ ступеня та почесну відзнаку «За заслуги перед Черкащиною».

Отримав нагрудний знак «За мужність і героїзм» від міського голови Анатолія Бондаренка кандидат юридичних наук, доцент кафедри державно-правових дисциплін, а нині військовослужбовець Збройних Сил України Олександр Сокуренко.

Студенти ЧНУ — учасники Фабрика музичного мистецтва «Voices», привітали учасників зібрання композицією «Браття українці». Нині ця музика чи не найбільше відгукується у серцях слухачів.

Нагадаємо, музичний колектив народився в перші дні повномасштабного вторгнення. Тут співають студенти і випускники ЧНУ. Керівники студії — Яна Боровик, Анна Прокопчук. Нині це вже Фабрика музичного мистецтва «Voices».

Молоді люди мають багато цікавих планів і низку досягнень. А зброя вокального колективу — пісня.