Фабрика музичного мистецтва «Voices» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького  привітала з 30-ю річницею створення військову частину A1744, долучившись до загальнообласних урочистостей із цієї нагоди.

Сформувалася ця частина у далекому 1993 році першого червня, на підставі директиви Міністра оборони України.

За час існування особовий склад на високому професійному рівні вирішує покладені на нього завдання та робить вагомий внесок у справу захисту країни.

Студенти ЧНУ — учасники Фабрика музичного мистецтва «Voices», відкрили святковий концерт композицією «Ми разом, єдині».  Нині ця музика чи не найбільше відгукується у серцях слухачів.

Нагадаємомузичний колектив народився в перші дні повномасштабного вторгнення. Тут співають студенти і випускники ЧНУ. Керівники студії — Яна Боровик, Анна Прокопчук. Нині це вже Фабрика музичного мистецтва «Voices».

Молоді люди мають багато цікавих планів і низку досягнень. А зброя вокального колективу — пісня.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького