У програмі «Ранковий гість» на «UA: Черкаси», присвяченій Дню пам'яті депортації кримськотатарського народу, професор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Віталій Масненко поінформував про перебіг тодішніх подій.

Також науковець наголосив на активній діяльності науковців інституту міжнародних відносин, історії та філософії у вивченні обговорюваної теми.

— Учергове доведеться говорити про трагедію, не тільки татар, а й України в цілому. Таке не проходить безслідно, люди повинні пам'ятати. Доносити до громадян реальну документальну інформацію — це, мабуть, один із найголовніших обов'язків історика. Експерти ЧНУ вже пів десятиліття вивчають проблематику депортації кримських татар, активно співпрацюють з Меджлісом, — зазначив професор.

Детальніше у програмі «Ранковий гість» на «UA: Черкаси»:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького