Студентка навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та здоров’я Тетяна Безшийко успішно виступила на юніорському Чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій. Змагання проходили в Туреччині (м. Стамбул).

За результатами Чемпіонату, черкаська легкоатлетка виборола срібну нагороду в естафеті «біг на 400 метрів».

За словами Тетяни, кожне спортивне досягнення — це велика робота.

— Професійно спортом я займаюся 5 років. Легка атлетика — це моє життя. Переконана, щоб бути успішним спортсменом, треба багато працювати та постійно удосконалювати свої навички, — зазначає студентка.

Ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко зазначив:

— Як керівник відокремленого підрозділу Спортивної студентської спілки в Черкаській області вітаю спортсменку та її наставників зі спортивною перемогою! Пишаюся нашими юними, але перспективними спортсменами. Переконаний, що саме їхні здобутки популяризують Україну та Черкаський національний університет.

ЧНУ та, зокрема, спортивний клуб «Богдан» вітає Тетяну Безшийко та бажає їй подальших досягнень!

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького