Викладач Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Іван Фізер отримав звання «Народний художник України». Про це йдеться в Указі президента №18/2020 «Про відзначення державними нагородами з нагоди Дня соборності України».

— Пишаємося тим, що наші видатні науковці отримують визнання від держави! — зазначив ректор університету Олександр Черевко.

Нагадаємо, що Іван Васильович Фізер — доцент кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Закінчив Львівський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва. Він є лауреатом обласної премії імені Данила Нарбута та Всеукраїнської премії «Смарагдова ліра» у номінації «Образотворче мистецтво».

Унівеситетська спільнота щиро вітає Івана Васильовича та бажає нових здобутків!

Запрошуємо переглянути відеосюжет ТРК «Ільдана»:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького