Випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Воробйов Указом Президента України посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

З 1989 по 1994 рік — навчався в Черкаському державному педагогічному інституті за спеціальністю «Учитель фізичної культури». Тоді жив і працював у селищі Чорнобай Черкаської області, у якому велику частину свого життя присвятив роботі з дітьми й молоддю як тренер з боксу, як засновник і керівник «Військово-патріотичного клубу «Воля Холодного Яру». Згодом був обраний депутатом Чорнобаївської селищної ради.

З початком російської агресії 2014 року Олександр Трохимович вступив у добровольчий український корпус «Правий сектор». Тривалий час боронив нашу Батьківщину на Донеччині. 24 лютого 2022 року Олександр Трохимович знову став на захист рідної землі.

29 січня 2023 року під час виконання бойового завдання внаслідок мінометного обстрілу командир стрілецького відділення старший солдат Збройних сил України героїчно загинув біля населеного пункту Вугледар Донецької області.

Поховали старшого солдата Збройних сил України Олександра Трохимовича Воробйова на кладовищі с.Салівки Східного старостинського округу.

Джерело: «Телеграф»