Голова Наглядової ради Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, президент України (2005-2010 рр.) Віктор Ющенко після засідання зустрівся з черкаськими ЗМІ та відповів на актуальні запитання.

Віктор Ющенко розповів про розвиток ЧНУ ім. Б. Хмельницького та те, яким би він хотів бачити університет через 5 років, також висловив свою думку щодо особливостей освітньої реформи, демократію і свободу слова.

«Я аплодую тому, що на порядок дня потрапила тема шкільної і вищої освіти. Але мене не влаштовує суспільне розуміння і слабкі мотивації на проведення цієї реформи», — таку думку висловив Віктор Ющенко після засідання Наглядової ради Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

Детальніше у відеоролику ТРК «Ільдана»:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького