bgb

Колективу та студентам кафедри початкової освіти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького військові подякували за підтримку.

«Командування та особовий склад військової частини А7015 висловлює щиру подяку за активну громадянську позицію, небайдужість, інтенсивну волонтерську діяльність, яка спрямована на допомогу українській армії в цілому та нашій і військовій частині. Зокрема, велика шана за патріотизм, гідність, міцність духу, усвідомленість! Ваш оптимізм та впевненість надихають та сповнюють сил! Разом переможемо!!!» — йдеться у подяці за підписом командира військової частини A701 Ігоря Остимчука.

Викладачі та студенти ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва на прохання військових відправляли посилки з гостинцями — кавою, чаєм, печивом, цукерками тощо.

Спільнота університету продовжує підтримувати захисників і робитиме це, поки останній окупант залишить українську землю.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького