Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького від наших захисників отримав подяку за допомогу у придбанні автомобіля для 118 бригади ТРО.

— Ви надійний тил ЗСУ і всього народу України. Пишаємося співпрацею з нами. Бажаємо міцного здоров’я, стійкості у своїх переконаннях, — зазначають військові.

Нагадаємо, що у межах Великоднього збору на потреби військових було перераховано 190 272 грн. З них: 80 тис. грн — військовому підрозділу ССО, де служать 5 випускників ЧНУ, на автомобіль; 50 тис. грн — взводу аеророзвідки 60 ОМБР на дрон; 20 тис. грн на ремонт медичного авто підрозділу, де служить Ярослав Нищик; 12138 грн — на ремонт медеваку на запит студента ЧНУ Руслана Матвеєва. За 17484 грн придбали кевларовий шолом для військового Олександра Б., а за 10 тис. грн — тепловізор Луганському прикордонному загону.

Продовжуємо спільними зусиллями наближати перемогу.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького