Олексію Компанійцю, аспіранту 2-го року навчання кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, призначено академічну стипендію Президента України на 2019/2020 навчальний рік (наказ МОН України від 01.11.2019 № 1372 «Про призначення академічних стипендій Президента України аспірантам на 2019/2020 навчальний рік»).

Аспірант 2-го року навчання кафедри історії України Владислав Кронгауз здобув ІІ місце у номінації «Історія» в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020».

Ректор Олександр Черевко привітав молодих науковців: «Щиро вітаю наших аспірантів та бажаю подальших творчих успіхів. Сьогоднішні досягнення наших молодих учених — це, безсумнівно, крок до майбутнього в їхній професії. Для університету — це підтвердження високого рівня професійної майстерності викладачів, які виховали кваліфікованих науковців».

Відділ аспірантури ЧНУ