Центр когнітивної риторики та філософсько-теологічних досліджень кафедри філософії та релігієзнавства ННІ міжнародних відносин, історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького представляє ІІІ сесію проєкту «Філософська кав’ярня».

Захід відбудеться на майданчику (2 поверх у БЦ «Хрещатик-сіті»)  ростерії  «Фабрика кави», мережі  кав’ярень міста, початок 28 жовтня 2022 року о 13.00.

На вас чекають:  аналітика антропологічного дискурсу та наративів медіафілософії, запашна кава з різних куточків світу, зустріч з друзями та головна справа філософії — практика себе. Спілкування, діалоги та полілоги, дискусія та полеміка.

Тема сесії: «Філософська антропологія війни та Медіафілософія».

Спікер: Павло Кретов.

Модератори: Естер Рогова, Євген Кияєв.

Координатор проєкту: Павло Кретов (067-472-59-96).

Матеріали до попереднього розгляду:  Історія та війна (відео); філософська антропологія (стаття, м. англ.);  медіафілософія (стаття, м. англ.).

Ми маємо мислити ясно аби відповідати на виклики війни. За старим і доволі іронічним аналітично-когнітивістським жартом — «How do I know what I think before I say it?»

Прориваймося до мислення через рогатки дискурсу, немов per aspera ad astra.

Заговори, щоб ми тебе побачили!

Зважся на мислення, приєднуйся!

Павло Кретов, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії та релігієзнавства