Продовжуємо ділитися спогадами з урочистого відкриття реконструйованого після пожежі 1990 року навчального корпусу № 4 Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Мрія студентів та викладачів багатьох поколінь нарешті здійснилася! Щасливі усмішки здобувачів освіти у відео про подію якнайкраще демонструють, заради кого реконструювався корпус. Відтепер сотні студентів отримали зручні спеціалізовані аудиторії з сучасним обладнанням, які дарують мотивацію працювати. Майбутнім педагогам та психологам більше не потрібно їздити Черкасами, відвідуючи то один, то інший корпус ЧНУ. Усі пари  — в одному місці, освіта — не тільки якісна, а й «комфортна». Щиро раді за кожного студента, який навчатиметься у модерному корпусі!

Приємного перегляду:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького