Зустріч випускників ЧНУ різних років у межах 100-річчя — масштабна подія, до якої готувалися всі, але найбільше ті інститути і факультети, чия історія розпочалася у 20-40 роках минулого століття.

Зустрічі були велелюдні, теплі і душевні. Завітали випускники дійсно різних років. Хтось, наприклад, отримав диплом ЧНУ декілька років тому, а найповажніша гостя Ганна Василівна Козуб закінчила філологічний факультет Черкаського педінституту в 1958 році! 63 роки тому!

Звичайно, з кожної зустрічі було зібрано емоційні кадри й створено з них відеоролик. У цьому відео — пам'ять, настрій і любов, історія і добрий зачин для наступних поколінь: хоча б раз у рік гостинно відчиняти двері всіх аудиторій своїм випускникам!

Приєднуйтесь до асоціації випускників ЧНУ і відвідуйте свою alma mater.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького