Кадровий склад Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького поповнився трьома професорами та двома доцентами.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань» від 09.08.2022 затверджено рішення вченої ради ЧНУ ім. Б. Хмельницького про присвоєння вчених звань.

Звання професора присвоєно Олені Вовк (НН іноземних мов), Валентині Калько (ННІ української філології та соціальних комунікацій), Наталії Носань (ННІ економіки і права).

Доцентами стали Тетяна Кожемяко (ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я) та Андрій Ярмілко (ФОТІУС).

Університетська спільнота вітає колег та бажає подальших успіхів на шляху саморозвитку і на благо університету!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького