Конкурс читців української поезії продовжив низку заходів ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва з нагоди 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди.

У конкурсі взяли участь студенти всіх спеціальностей інституту, кожен з них декламував мудрі вірші українського філософа, письменника, педагога Г. Сковороди. Також студенти підготували декілька відео, в яких декламували під музичний супровід поетичні твори геніального українця. Конкурсантів оцінювало компетентне журі: заслужена артистка України Марія Ребякова, провідний актор Черкаського академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка Павло Гончаров, а також поет, драматург, перекладач, теле- і радіоведучий Олексій Юрін.

Переможцями конкурсу стали: Крістіна Цибко (1 місце), студентка 1 курсу спеціальності «Початкова освіта», Тіна Харченко (2 місце), студентка 1 курсу спеціальності «Дошкільна освіта», Вікторія Марченко (3 місце), студентка 1 курсу спеціальності «Початкова освіта».

Усі учасники отримали пам’ятні призи від студентської ради інституту.

Студенти ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва у відео  читають поезію Григорія Сковороди:

Також викладачі ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва поділилися улюбленими афоризмами Григорія Сковороди

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва