Викладачі та студенти кафедри німецької філології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у вебінарі «Sharing EU multilingual education policymaking practices in Ukraine», який проводиться у межах проєкту MultiEd програми Erasmus Plus Тартуським університетом (Естонія) та МОН України.

Учасники заходу поспілкувалися з Крістіною Каллас, Міністром освіти та науки Естонії, яка виступила з доповіддю на тему «Multilingual Education: Estonian Know-How Sharing», та дізналися багато нового про систему освіти та аспект багатомовності в Естонії. Державний експерт МОН України Марина Мруга детально проаналізувала у своїй доповіді виклики, які стоять перед Україною на шляху до впровадження багатомовної.

Також присутні почули детальні рекомендації від МОН України щодо впровадження багатомовної освіти у ЗВО та ЗЗСО.

Кафедра німецької філології