Журі університетського туру Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (доцент Тетяна Щербина (голова), Ірина Савченко та Світлана Корецька) визначили найкмітливіших, найталановитіших та найдопитливіших знавців рідного слова в навчально-науковому інституту української філології та соціальних комунікацій.

Переможцями олімпіади стали студенти-філологи:

1 місце — Тетяна Чернова (3 курс);

2 місце — Анастасія Небога (магістратура);

3 місце — Анжела Савченко (4 курс), Анастасія Бабенко (магістратура).

Подяками за участь у філологічній олімпіаді та перемозі в окремих номінаціях відзначено: Юлію Кондратенко (2 курс) у номінації «Кращий поетичний етюд»; Тетяну Лебединець (4 курс) та Снісаренко Юлію Сергіївну в номінації «Кращий прозовий етюд»; Юлію Скорик (4 курс) та Валерію Люлько (3 курс) у номінації «Краща п’єса-мініатюра».

Викладацький і студентський колективи інституту, університетська громада щиро вітають переможців та номіналістів фахової олімпіади й зичать їм примноження знань, успіхів, творчого натхнення, наполегливості в навчанні, житті та роботі.

Ірина Савченко, кандидат філологічних наук, доцент кафедри українського мовознавства і прикладної лінгвістики