У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся науковий семінар кафедри хімії та наноматеріалознавства.

Його учасниками стали представники Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України та Навчально-наукового центру фізико-хімічних експериментальних досліджень ЧНУ ім. Б.Хмельницького.
Були розглянуті теоретичні й практичні аспекти визначення наркотичних засобів в рослинних препаратах та синтетичних матеріалах.
З ґрунтовною доповіддю виступив професор Борис Мінаєв. Його виступ викликав жваву дискусію, до якої долучились як науковці університету, так і заступник завідувача відділу «Дослідження матеріалів, речовин і виробів» Черкаського НДЕКЦ МВС УкраїниВ'ячеслав Пасічник.

ННІ природничих наук