Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького дбає про якість підготовки вступників. За ініціативи університету протягом грудня 2015 — березня 2016 років проведено безкоштовне пробне тестування з п’яти предметів:

української мови і літератури, фізики, математики, біології та хімії. У цих тестуваннях загалом узяли участь понад 1000 школярів області. Тестування було організовано та проведено викладачами університету за підтримки Черкаського інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

2 та 9 квітня на базі університету проводиться пробне тестування, організоване Українським центром оцінювання якості освіти.

Аналізуючи пробне тестування, що відбулося минулої суботи, зазначу, що цьогоріч майбутні абітурієнти поставилися до нього більш відповідально. Маємо сподівання, що досвід, отриманий учнями в стінах університету під час пробного тестування, допоможе вступникам краще скласти ЗНО та вступити до обраного вищого навчального закладу. Разом із тим, ми будемо раді бачити серед своїх студентів талановиту молодь Черкащини, — зазначає ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко. Він підкреслює, що Черкаський національний університетімені Богдана Хмельницького сьогодні — це 5 навчальних корпусів, наукова бібліотека, 5 гуртожитків, 4 кафе та їдальня, 11 спортивних і тренажерних залів, стадіон, 7 спортмайданчиків, ботанічний сад, редакційно-видавничий відділ, центр студентського дозвілля, навчально-наукова база «Сокирно», навчальний готельно-ресторанний комплекс, навчальна лабораторія фізичної та медичної реабілітації, навчальна лабораторія глибинної психокорекції, психологічна служба, юридична клініка та багато іншого.

У ЧНУ працює академік та два член-кореспонденти Національної академії педагогічних наук, 65 докторів наук, професорів, 314 кандидатів наук, доцентів, — розповідає ректор. — Функціонують 26 науково-дослідних інститутів і центрів, лабораторій. За останні роки 35 студентів стали стипендіатами Президента України, 7 — Кабінету Міністрів України, 17 — Верховної Ради України.

У ННІ фізкультури, спорту та здоров’я навчається три майстри спорту міжнародного класу, 23 майстри спорту України та понад три десятки кандидатів у майстри спорту. Торік 77 студентів узяли участь у Всесвітніх спортивних іграх, чемпіонатах світу і Європи, кубках і першостях.

Черкаський національний — це ще й народний хореографічний ансамбль «Черкащанка», який діє понад 50 років. Колектив привіз торік гран-прі міжнародного фестивалю з Польщі. Десять років окрасою університетських заходів є ансамбль «Жива музика». Студенти мають можливість стажування за кордоном, реалізують власні проекти, беруть участь у громадсько-політичному житті Черкащини.Наш навчальний заклад має все необхідне для того, щоб молоді люди яскраво провели кращі роки юності і отримали упевнений старт у майбутнє!

Приймальна комісія