6 квітня перший проректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького професор Василь Мойсієнко, директор Медичного центру Надії Бурмаки кандидат психологічних наук Інна Григанська та голова громадської організації «Ukraine and Ukrainians Abroad» професор Надія Бурмака уклали тристоронню угоду про співпрацю між Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького, Медичним Центром Надії Бурмаки та громадською організацією «Ukraine and Ukrainіans Abroad».

Сторони визначили взаємообов'язки зі спільної організації науково-дослідної роботи, її аналізу, узагальнення, впровадження в практичну діяльність та розповсюдження через вітчизняні та іноземні друковані видання. Передбачається організація та участь у вітчизняних та зарубіжних семінарах, конференціях, симпозіумах та інших аналогічних за цільовою спрямованістю наукових заходах.

Окреслено шляхи вдосконалення забезпечення психологічною допомогою населення через більш ефективне використання матеріальних, кадрових, фінансових ресурсів та наукового потенціалу  університету, зокрема, психологічного факультету, Медичного центру та організації «Ukraine and Ukrainians Abroad».

Психологічний факультет