Щороку 26 квітня відзначається Всесвітній день інтелектуальної власності. У рамках тижня інтелектуальної власності в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулося спеціальне засідання студентського наукового гуртка «Актуальні проблеми приватного права».

Активну участь в засіданні взяли магістри 1 курсу напряму підготовки «Приватне право та інтелектуальна власність». Цікаво про складне доповів Богдан Іщук, а саме про особливості інтелектуального капіталу як нематеріального активу, науковий керівник Наталія Попова. Оплески аудиторії заслужила Ксенія Алєксєєва, яка висвітлила стан правового регулювання нетрадиційних торговельних марок науковий керівник Світлана Тростіна. Жваву дискусію в аудиторії викликала доповідь Ірини Скоробрещук на тему: «Інтелектуальна власність у сфері fashion-індустрії», науковий керівник Тетяна Постригань. Ґрунтовно проаналізувала особливості правового регулювання промислової власності в Україні Євгенія Лашко, науковий керівник Олена Кульбашна. Ярослав Лісінський розкрив проблемні питання штучного інтелекту як об’єкту права інтелектуальної власності, науковий керівник Олег Тараненко.

Кафедра інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін