18-22 лютого Україна вшановує подвиг учасників Революції Гідності. Студенти 3 курсу напряму підготовки «Соціальна робота» та студентська рада навчально - наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва ЧНУ ім. Богдана Хмельницького традиційно відвідали Громадську волонтерську ініціативу «Наш батальйон — Укропський сухпай». Там робили заготівки, пакували супові та борщові набори для бійців, які захищають нас на передовій.

—   Ми займаємося доброчинною діяльністю постійно. Наші волонтери працюють, не покладаючи рук, вкладають у волонтерську справу силу, натхнення, любов, — каже голова студентської ради інституту Анастасія Щербата.

Нагадаємо, Черкаський національний університет не тільки готує фахівців із багатьох спеціальностей, а й виховує порядних, добрих, небайдужих до чужих проблем людей. У виші діє потужний волонтерський рух. Студенти, викладачі долучаються до ініціатив різноманітних благодійних організацій та ініціюють такі заходи самостійно. Вони відзначають дні спонтанних проявів доброти, толерантності та ще безліч знаних у світі свят доброчинництва.

Студентська рада Інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва