Тиждень профілактичних заходів щодо запобігання травмуванню учасників освітнього процесу, у тому числі і дорожньо-транспортному травматизму, провели в ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва.

За участі представників Управління патрульної поліції у Черкаській області була проведена інструктивно-роз’яснювальна робота зі студентами про дотримання правил дорожнього руху.

У свою чергу куратори провели інформаційно-просвітницьку роботу серед студентів, спрямовану на формування моделі безпечної поведінки усіх учасників дорожнього руху.

Студенти 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» організували вікторину «Безпека на дорозі» з першокурсниками, формуючи мотивацію обережної поведінки на дорогах, автошляхах та в громадських місцях. Використовуючи різні форми роботи, учасники заходів повторили основні правила дорожнього руху для водіїв, велосипедистів, пасажирів і пішоходів.

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва