17 квітня 2018 року у День пожежної охорони України делегація Черкаського національного вшанувала пам’ять працівника пожежної служби Олексія Жирного. Він загинув у квітні 1990, рятуючи від вогню навчальний корпус університету. Його посмертно нагороджено орденом “За мужність”.

До меморіального памʼятного знаку на стіні університетського корпусу із бюстом Олексія Жирного лягли квіти від Студентської ради університету та проректора з адміністративно-господарської частини Юрія Удовенка, який свого часу більше тридцяти років життя посвятив цій службі.

Ректорат Черкаського національного університету вітає всіх вогнеборців з професійним святом і зичить, аби ніхто і ніколи не постраждав від спопеляючого полумʼя пожеж.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького