Про особливості перебігу вступної кампанії 2019 року у студії ІА «ВиЧЕрпно» розповів ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко.

Під час спілкування він наголосив, що в університеті продовжено додатковий набір вступників та розпочато прийом документів на ІІ сесію вступної кампанії 2019 року.

Крім цього, вступники, які раніше подавали заяви, але ще не уклали контракти, можуть це зробити до 30 серпня. Крім цього, терміни укладання контрактів для вступників, які подавали документи в основній сесії (з 10 по 22(23) липня) –  продовжено до 30 вересня.

Детальніше про це та про перспективи здобуття вищої освіти в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького дивіться у відео: