Днями на ТРК «Ільдана» стартував новий спільний проект науковців інституту історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та журналістів телеканалу — «Історичні четверги». Проект присвячується вікопомній події історії України – 370-ій річниці створення Української козацької держави середини XVII століття Презентували його доктор історичних наук, професор Анатолій Чабан та кореспондент Валентина Рабцун.

Під час проведення програми будуть розглянуті актуальні питання державотворення українського народу.

Зокрема, як висвітлює сучасна вітчизняна та світова історична наука Українську державність середини 17 століття, йтиме мова про постать Богдана Хмельницького — видатного державотворця, говоритимуть про економічну політику Української козацької держави та міжнародні відносини Української козацької держави.

Цікаві історичні теми глядачам розкриватимуть викладачі навчально-наукового інституту історії та філософії Костянтин Івангородський, Віталій Масненко, Анатолій Морозов, Василь Мельниченко, Сергій Корновенко.

Слідкуйте за телевізійною програмою та відкривате історію разом із науковцями Черкаського національного.

ННІ історії та філософії