Курси з підвищення кваліфікації начальників управлінь агропромислового розвитку РДА Черкаської області розпочали роботу на базі Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

Курси з таким представництвом регіональних керівників АПКуперше проходять у Черкаському національному. Ініціював їх проведення начальник управління агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації Ігор Колодка. Прослухати лекції щодо ефективності функціонування та перспектив розвитку підприємств АПК приїхали представники всіх районів Черкащини.

Лекторами курсів стали ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко, викладачі університету: кандидат юридичних наук, доцент Сергій Тараненко; завідувач кафедри екології та агробіології, кандидат біологічних наук, доцент Олександр Спрягайло; доктор сільськогосподарських наук, професор Володимир Білоножко; доктор економічних наук, професор Євген Кирилюк; директор Науково-дослідного інституту селянства, академік УІА, доктор історичних наук, професор Анатолій Морозов; завідувач кафедри менеджменту та економічної безпеки, доктор економічних наук, професор Сергій Назаренко.

У перший день начальники районних управлінь агропромислового розвитку прослухали лекції на теми: «Соціально-економічний розвиток України в сучасних умовах», «Особливості формування адаптивних систем землеробства», «Макроекономічна оцінка аграрного сектору економіки», «Екологічні аспекти збалансованого розвитку агросфери Черкаської області».

— Такі курси корисні для начальників управлінь агропромислового розвитку РДА. Науковці Черкаського національного мають ґрунтовні теоретичні знання, які допоможуть реалізувати державну економічну політику в районах області, а для університету курси мають практичне значення у контексті апробації нових форм підвищення кваліфікації, — зазначив Олександр Черевко.

Курси з підвищення кваліфікації начальників управлінь агропромислового розвитку РДА Черкаської області триватимуть із 7 по 9 лютого, після завершення яких слухачі отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького