Керівник ансамблю народного танцю «Черкащанка» Валентин Луценко нагороджений Почесною  грамотою Черкаської обласної військової адміністрації та Черкаської обласної ради.

Відзнаку вручив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець під час урочистостей з нагоди 27-ї річниці Конституції України.

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького на заходах представляли ректор Олександр Черевко, проректори Василь Мойсієнко та Галина Гаврилюк, працівники і студенти університету.

У цей день традиційно вшанували пам’ять батька української Конституції Михайла Сироти, поклавши квіти до його пам’ятника.

Голова Черкаської ОВА Ігор Табурець, голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко привітали з державним святом та відзначили військових, волонтерів, науковців, які боронять Україну або працюють на Перемогу в тилу.

Урочистості завершилися композицією «Ми з України» у виконанні «Фабрики музичного мистецтва «Войсес».

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького