Студенти спеціальності 210 «Агрономія» продовжують експериментальні дослідження на базі Ботанічного саду Черкаського національного університету імені Богдана  Хмельницького.

5 травня 2022 року за участі лаборантів та викладачів ННІ природничих та аграрних наук закладено нові дослідні ділянки.

Це дозволить продовжити наукові дослідження в межах вивчення морфо-фізіологічних процесів і продуктивності посівів зернових та зернобобових культур за дії біологічно активних речовин та нанокомпозитів гумату з металами, синтезованих науковцями кафедри хімії та наноматералознавства. Тестові зразки нанокомпозиту можуть не тільки підвищити опірність рослини хворобам, а й значно підвищити її продуктивність.

Студенти та працівники інституту також долучились до проведення сезонних робіт із упорядкування Ботанічного саду.

ННІ природничих та аграрних наук