У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького триває соціально-психологічний проєкт.

79 днів тому росія почала повномасштабне вторгнення в Україну і змінила життя кожного українця кардинально й надовго.

За ці дні ми переоцінили багато речей та дізналися чимало нового. Українська нація — міцніша, ніж здавалося. Любов до Батьківщини сильніша, ніж боязнь смерті. Ворог — не такий вже й страшний, якщо ти справді любиш свою землю.

Ми запропонували нашим викладачам, аспірантам, студентам, працівникам дати відповідь на чотири питання, які наразі хвилюють всіх українців.

Сьогодні героєм нашого проєкту є очільник провідного закладу вищої освіти в центрі України, університету, де не просто дають фахову освіту, а й навчають жити в сучасних реаліях, виховують громадян з Україною в серці. Як мотивує колектив університету вірою в перемогу, звідки черпає сили, чому залишився в Україні й про що мріє після перемоги, розповідає у відео ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького