Науковці та студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у засіданні  2-го Всеукраїнського круглого столу «Кримські татари: вчора, сьогодні, завтра».

Захід проводився 27 жовтня Центром досліджень історії турецького та кримськотатарського народів КНУ ім. Т. Шевченка.

Учасниками засідання стали керівник Центру тюркологічних досліджень ім. А. Кримського ЧНУ ім. Б. Хмельницького, доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Олександр Овчаренко, доцентка кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Олена Сухушина, заступник керівника Центру тюркологічних досліджень ім. А. Кримського, старша викладачка кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Оксана Меміш, студент 3-го курсу ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Ілля Опарін.

Під час засідання між керівниками центрів двох ЗВО Олександром Овчаренком та Віталієм Люлькою була досягнута домовленість про співпрацю: проведення наступного круглого столу на базі ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького з відвідуванням малої батьківщини Агатангела Юхимовича Кримського — м. Звенигородки.

Центр тюркологічних досліджень ім. А. Кримського