Співробітники Центру зовнішніх та міжнародних зв'язків ЧНУ ім. Б. Хмельницького долучилися до вебінару, присвяченому міжнародному рейтингу «Times Higher Education» 9 лютого.

Рейтинг «Times Higher Education (THE)» вважається одним з найбільш впливових глобальних рейтингів університетів. Рейтинг розроблений у 2010 році «Times Higher Education» спільно з «Thomson Reuters» у межах глобального проєкту «Global Institutional Profiles Project».

На вебінарі обговорювалися цілі, критерії та методика оцінювання університетів. Рівень досягнень університетів оцінюється на підставі результатів комбінації статистичного аналізу їх діяльності, а також результатів щорічного глобального експертного опитування представників міжнародної академічної спільноти і роботодавців.

Детальніше про рейтинг

Центр зовнішніх та міжнародних зв'язків