Студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Тетяна Довгаль стала чемпіонкою одного з найстаріших  в Європі боксерських турнірів Bornemissza, який вже 71 рік поспіль проводиться в угорському Егері.
Про це повідомляють на офіційній сторінці Відділення Національного Олімпійського Комітету України в Черкаській області.  Національна збірна України виборола на міжнародних змаганнях перше загальнокомандне місце серед усіх країн учасниць.
— Три яскраві перемоги у поєдинках зі спортсменками з Угорщини,Словаччини,та Казахстану,остання була фіналісткою чемпіонату Азії, Тетяна здобула в чемпіонаті і посіла найвищу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії 60 кг,  — написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook тренер спортсменки Ілля Дубовий. — У спорті завжди виграють найсильніші. Тільки завдяки своїй завзятості, працьовитості й прагненні домогтися бажаної мети — спортсмени здобувають перемоги. Часом шлях до цього п’єдесталу триває кілька років!
Ставимо нові цілі і рухаємося далі….
Слава Україні! Слава ЗСУ

ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я