Викладач кафедри німецької філології ННІ іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Світлана Стройкова взяла участь у стажуванні для викладачів німецької мови «Sprache, Landeskunde, kulturelles Lernen» (м. Дюссельдорф, Німеччина). Метою стажування було підвищення кваліфікації вчителів та викладачів зі всього світу.

Учасники стажування з різних країн мали змогу ознайомитися з новими методами, формами та прийомами викладання, а також найновішими підручниками та матеріалами для викладання німецької мови.

Світлана Стройкова вдячна Гете-Інституту за надану можливість пройти стажування у Німеччині і готова поділитися новим досвідом із викладачами інституту іноземних мов.

ННІ іноземних мов